Pohledy, pohlednice, kalendáře, magnetky

Stolní kalendáře na rok 2013

Tisk
PDF

Kalendáře 2013 v e-shopu

Tak jako každý rok, i letos vydáváme stolní kalendáře s reprodukcemi historických pohlednic. Na rok 2013 již vyšly kalendáře „Praha na historických pohlednicích“, kalendáře „Karlovy Vary na starých pohlednicích“, kalendáře „Františkovy Lázně na starých pohlednicích“ a kalendáře „Domažlice na starých pohlednicích“.

Na všechny kalendáře nabízíme cenově výhodný reklamní potisk stojánků. Kalendáře pak mohou posloužit jako milý a praktický dárek pro Vaše obchodní partnery. Pro více informací nás kontaktujte.

V průběhu léta vyjde již šestý ročník kalendáře s pohledy starého Chebu a čtvrtý ročník kalendáře s pohledy staré Plzně.

Pohledy, pohlednice a kalendáře

Tisk
PDF

Pohledy, pohlednice, kalendáře - vydavatelství

Svět pohledů je obchodní značka chebského vydavatelství Black Queen, pod kterou od roku 1998 vydáváme pohlednice měst, obcí, hradů, zámků a dalších zajímavých objektů. V současné době jsou naše pohledy (pohlednice) k dostání především v západních Čechách.

Zvláštní zvýhodněnou nabídku na tisk obecních pohlednic máme pro radnice malých obcí.

Pod značkou Svět pohledů dále vydáváme turistické magnetky na ledničku a kalendáře s reprodukcemi historických pohlednic.

Pro firmy vyrábíme reklamní pohledy, kalendáře s reklamním dotiskem, plnobarevné vizitky a veškeré další tiskoviny.

Reklama

Kalendáře Cheb

Přihlášení